Kasa Urzędu

DISTRICTUS - Kasa Urzędu

jest nowoczesnym systemem komputerowym pozwalającym na wykonywanie wszystkich niezbędnych funkcji związanych z obsługą kasy w zakładzie pracy, instytucji czy urzędzie.

Podstawowymi funkcjami programu są:

  • obsługa raportów kasowych - funkcja pozwala na otwieranie i zamykanie raportów kasowych, obsługę czeków bankowych, wiązanie czeków z raportami kasowymi. Możliwe jest również przeglądanie pozycji na raportach kasowych oraz wydruk raportów.
  • obsługa kasy - jest to podstawowa funkcja programu pozwalająca na zarządzanie obsługą kasy poprzez emitowanie dokumentów KW i KP. Każda operacja wpłaty łączona jest z odpowiednimi należnościami podatkowymi (z modułów podatki gminne, podatek od posiadania psów itd.), fakturami wystawionymi w programie Fakturowanie. Program umożliwia kontrolę salda i obrotów w wybranym lub bieżącym czasie.
  • administrowanie systemem - funkcje umożliwiające administratorowi gospodarowanie użytkownikami i notowanie sesji (kto i kiedy użytkował lub usiłował użytkować program) a użytkownikowi podjęcie działań administracyjnych związanych z działalnością programu. Są nimi przede wszystkim operacje na specyficznych dla systemu słownikach oraz zmiana własnego hasła umożliwiającego dostęp do systemu,

W związku z nawiązaniem współpracy z firmą First Data S.A.oferujemy zintegrowane rozwiązania płatnicze. Użytkownicy systemu "DISTRICTUS - Kasa Urzędu" oraz terminali płatniczych Polcardu mogą korzystać z integracji opartej na komunikacji online, co znacznie usprawnia codzienną pracę.

certyfikat