O firmie

Cele działania

Firma Korelacja - Systemy Informatyczne powstała w 1990 roku. W chwili obecnej mamy ugruntowaną pozycję na rynku oprogramowania. 

Specjalizujemy się w projektowaniu kompleksowego oprogramowania dla urzędów administracji publicznej i jednostek samorządowych: urzędów marszałkowskich, starostw powiatowych, urzędów miast i gmin, zakładów wodociągowych, ośrodków pomocy społecznej, szkół, wdrażając nowoczesne rozwiązania programistyczne.

Wieloletnie doświadczenie pracowników Firmy pozwala naszym klientom na korzystanie z konsultacji zarówno w zakresie informatycznym jak i merytorycznym.

Działalność firmy zmierza w następujących kierunkach:

  • wykonywanie kompleksowych projektów informatycznych, mających na celu usprawnienie organizacji urzędów,
  • dostosowanie oprogramowania do specyficznych potrzeb klienta, wykonywanie usług instalacji i konfiguracji sprzętu komputerowego oraz oprogramowania,
  • serwisowanie oprogramowania i sprzętu teleinformatycznego klienta.

Strategicznym celem KORELACJI SI jest spełnienie oczekiwań, oraz zdobycie i utrzymanie zaufania. Cel ten osiągamy przez:

  • branie odpowiedzialności za jakość i skuteczność wykonywanych działań,
  • precyzyjne określenie tego co ma być zrobione,
  • sprawne wykonanie tego co zostało zaplanowane,
  • skrupulatne dokumentowanie wykonanych działań,
  • ciągłe monitorowanie wymagań klienta.

Dzięki monitorowaniu oczekiwań  Klientów nieustannie powiększamy i udoskonalamy bazę naszych programów. W ofercie firmy KORELACJA SI znajdziecie Państwo wszystko co jest potrzebne do prowadzenia Waszych jednostek. Każdego z klientów traktujemy indywidualnie i elastycznie.

ISO 9001:2008

Certyfikat ISO 9001:2001 otrzymaliśmy w 2005 roku, ale zgodnie z zasadami utrzymania systemu jakości,  corocznie przeprowadzamy audyt stosowania norm księgi jakości w KORELACJA SI. Każdorazowo auditor stwierdza pełną zgodność wdrażania i utrzymywania systemów informatycznych z obowiązującymi normami. Potwierdza to odpowiedni certyfikat.